محل تبلیغات شما

امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستد کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند. از طرف دیگر مشکلات استفاده از برخی از آنتی ویروس ها از جمله : پایین آوردن سرعت کامپیوتر، آپدیت های حجیم و دادن پیام های پی در پی و خسته کننده باعث شده است که برخی از کاربران از آنتی ویروس استفاده نکنند! چاره چیست ؟ آیا آنتی ویرویس وجود دارد که بدون پایین آوردن سرعت سیستم به طور همه جانبه و تمام وقت از کامپیوتر محافظت کند. NOD 32 محصولی از کمپانی ESET، آنتی ویروسی بسیار سریع، قدرتمند و آرام برای محافظت همه جانبه و تمام وقت از سیستم در برابر انواع ویروس ها، کرم های اینترنتی، برنامه های جاسوسی، Trojan ها، هکر ها و سرقت های اینترنتی میباشد.

 قابلیت اجرا توسط اکثر مرورگرهای مشهور و پر کاربرد نظیر:"Chrome"، "Firefox"، "Safari"، "Internet Explorer" و غیره.

Destination Scanningweight- امکان تعیین فایل، پوشه و یا مسیر خاص جهت اسکن سریع.

Anti-Stealth Technologyght- شناسایی و حدف اتوماتیک بدافزارهای سرقت اطلاعات توسط ماژول قدرتمند "Anti-Stealth" که یکی از مهمترین بخشهای موجود در کلیه محصولات امنیتی شرکت "ESET" می باشد.

Quarantine- قابلیت حذف و یا قرنطینه نمودن فایلهای آلوده در یک مسیر خاص با قابلیت بازگردانی آنها در صورت نیاز کاربر.  

سرویس رایانه با بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه ارائه خدمات کامپیوتری در محل  و آماده همراهی با شما در مشکلات کامپیوتری خواهد بود.

مشاوره رایگان

02122315862

02188457701

02177583231

09376320561


holocenter

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دانلود آهنگ ترکی و آذری تولید دستگاههای فیلتر هوا حس زیبای تنهایی در کوچه های شعرگناباد خرید طرح لایه باز بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی یک دانلود بزرگترین سایت دانلود انیمیشن قدیمی و جدید دیجی الکس اقدامات جهادی دکتر قالیباف درمدیریت کشور